$(document).ready(function(){ $("#myModal").modal('show'); });

Davet

Davet yazınızı indirmek için tıklayınız.

Değerli Meslektaşlarımız;

Aydın, Denizli, Manisa ve Muğla Aile Hekimleri Dernekleri olarak 2. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi’ni (EGEKON 2022) değerli katılımlarınız ile büyük bir coşku ile gerçekleştirdik.

İlk iki kongremizden aldığımız enerji, edindiğimiz tecrübeler ve siz değerli meslektaşlarımızın geri bildirimleri doğrultusunda 18-21 Mayıs 2023 tarihinde Kuşadası Seven Seas Sealight Elite Otel’de Uluslararası Katılımlı 3. Ege Aile Hekimliği Kongresi’ni (EGEKON 2023) gerçekleştireceğiz.

Aile hekimliği pratiğimizde kullandığımız/uyguladığımız, bilgilerimizi paylaşmak ve geliştirmek, hepsi alanında uzman olan birbirinden değerli akademisyenlerimizle bilgilerimize güç katmak, mesleki sorunlarımızı tartışmak ve çözüm bulabilmek için ilk düzenlendiği günden bu yana adından övgüyle söz edilen kongremizde bir araya gelme fırsatı bulacağız.

Zengin bilimsel içerikli oturumlar, uzmana danış saatleri, tartışma panelleri, kurslar, sözel ve poster bildiriler ile birlikte günün yorgunluğunu atacağımız eğlenceli sosyal program sayesinde dopdolu geçeceğinden emin olduğumuz kongremize Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm illerimizden siz değerli meslektaşlarımızın katılımlarını heyecanla bekliyoruz.

Bugüne kadar sağladığınız ve EGEKON 2023 için sağlayacağınız değerli katkılarınız ve katılımlarınız için teşekkür ediyoruz ve kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

KONGRE BAŞKANI
F. Bilge KARAOMCA ÖK

Etkinlik Tarihi:                       18-21 Mayıs 2023
 
Erken Kayıt Tarihi:                 7 Nisan 2023
 
Bildiri Son Gönderim Tarihi:  5 Mayıs 2023
 
Davet yazınızı indirmek için tıklayınız.
 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
E-mail: esin@motto.tc
www.motto.tc